Carrefour Wrocław gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 26.10 | października

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.5 / 973(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Carrefour w Wrocławiu

Carrefour we Wrocławiu jest dogodnym miejscem, w którym zrobisz zakupy, o czym przekonasz się, przeglądając gazetkę promocyjną. Gazetka ta jest dostępna wirtualnie, bądź też w wersji pdf, którą pobierzesz na swoje urządzenie mobilne. Dowiesz się z niej od razu, jakie produkty są obecnie przecenione, które artykuły są nowością w ofercie, a także jakie są aktualnie dostępne promocje i konkursy. Przeglądając gazetkę promocyjną, szybko zaplanujesz zakupy, które nie będą trwać w nieskończoność, a przy tym przy kasie zapłacisz dokładnie tyle, ile wyliczyłeś, zanim wyszedłeś z domu.

Niskie ceny na artykuły spożywcze są niewątpliwie dużą zachętą. Jednak na uwagę zasługują też przecenione proszki do prania, płyn do mycia naczyń, czy noże kuchenne. W gazetce promocyjnej znajdziesz również tanie produkty RTV, w tym telewizory, laptopy, gry na PS4, czy karty pamięci. Wysokiej jakości małe AGD jest także w dobrej cenie, więc jeśli na przykład poszukujesz funkcjonalnego żelazka, niedużego piekarnika, czy kuchenki mikrofalowej, ta oferta Cię zainteresuje.

Dla kogo jest oferta Carrefour we Wrocławiu?

Przede wszystkim w Carrefour we Wrocławiu kupują osoby, które zdrowo się odżywiają i preferują aktywny tryb życia. Dla tej grupy Carrefour przygotował szeroki wybór artykułów spożywczych: zdrowa żywność, którą przygotujesz w kilka chwil, jak trendy lunch, czy produkty bio, takie jak mleko i warzywa. Niezależnie od tego, czy jesteś wegetarianinem, czy spożywasz mięso, kupisz w Carrefour świeże produkty, w tym sezonowe owoce, ryby, a także pieczywo i ciasta przywożone od najlepszych piekarni i cukierni.

Jeśli lubisz grillować dla siebie i swoich najbliższych w Carrefour we Wrocławiu kupisz wszystko czego Ci potrzeba: mięsa, wędliny, kiełbasy, tosty, hamburgery, a także sosy, ketchupy, oleje, oliwę, przyprawy i akcesoria. Na półkach znajdziesz też kosmetyki do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała, jak również wygodną odzież sportową w wielu rozmiarach i kolorach dla całej rodziny. Możesz również kupić artykuły szkolne dla dzieci i meble, z których wszyscy domownicy będą zadowoleni, tym bardziej, że zamiast płacić od razu całą kwotę, można ją rozłożyć na nieduże raty 0%.

Sieci handlowe w Wrocławiu