Carrefour Sosnowiec gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Sosnowcu

O sieci Carrefour w Sosnowcu

Carrefour to znana i lubiana, międzynarodowa sieć sklepów o francuskim rodowodzie. Są to markety, w których można kupić wszystko, o czym tylko zamarzysz. Są dostępne na terenie całego kraju, również w Sosnowcu. Carrefour Sosnowiec to trzy sklepy, w których obowiązują takie gazetki promocyjne jak w całej Polsce. Do wyboru jest placówka Carrefour, Carrefour Express i Carrefour Market. Różnią się one od siebie powierzchnią oraz wyborem asortymentu. W mniejszych sklepach skupiono się na zapewnieniu dostaw produktów pierwszej potrzeby. Ponadto, ich celem jest zapewnienie klientom najwyższej jakości zakupów za jak najniższe pieniądze. Właśnie z tego powodu bardzo często publikowane są nowe gazetki promocyjne, dzięki którym można upolować wiele okazji. Po prostu dzięki promocjom więcej pieniędzy zostaje w kieszeni konsumenta. Carrefour Sosnowiec może pochwalić się szerokim asortymentem, który przyciąga ludzi. Jeśli, więc musisz uzupełnić zapasy albo po prostu zabrakło Ci soli, wybierz się do Carrefour Sosnowiec i kup wszystko, czego potrzebujesz w jednym miejscu.

Sklepy Carrefour Sosnowiec charakteryzuje ogromny wybór towarów. Wiele z nich znajduje się też w gazetkach promocyjnych po to, by zapewnić klientom jak najlepsze ceny i oferty. W końcu wszyscy kochamy okazję i lubimy oszczędzać! W Carrefour Sosnowiec znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz. Przede wszystkim kupisz tu artykuły spożywcze ze wszystkich grup. Znajdziesz tu świeże i mrożone warzywa i owoce, nabiał, mięso i wędliny, produkty sypkie, pieczywo i różnego rodzaju napoje. Jeśli pasjonujesz się kuchnią to w Carrefour Sosnowiec kupisz wszystko, co może przydać Ci się do przyrządzenia wykwintnych dań i codziennych obiadów na szybko. Oprócz artykułów spożywczych w Carrefour Sosnowiec kupisz też kosmetyki, chemię domową, zabawki, artykuły przemysłowe, odzież, obuwie, książki, artykuły szkolne, artykuły sportowe, walizki, artykuły motoryzacyjne. Są to produkty w stałej ofercie, więc możesz je swobodnie kupować przez cały rok.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 12 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: mleko, makaron, filet z indyka, filety śledziowe, flaki wołowe. Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 12 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 1081 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour