Carrefour Rzeszów gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Rzeszowie

O sieci Carrefour w Rzeszowie

Chciałbyś robić zakupy w sklepach sieci, które znajdziesz na terenie całego kraju? Chciałbyś móc oszczędzać na okazjach z gazetek promocyjnych? Nie mogłeś trafić lepiej! Carrefour to bardzo popularna, międzynarodowa sieć sklepów o francuskim rodowodzie. Od lat są one już stałym elementem krajobrazu Polski, w który wrosły tak naturalnie, że wiele osób nie potrafi wyobrazić sobie zakupów w innej sieci. Sklepy te są też dostępne w Rzeszowie, w którym to obowiązują takie gazetki promocyjne jak w innych sklepach w kraju. Oznacza to spore oszczędności i szansę na zrobienie zakupów w bardzo atrakcyjnych cenach. To nie lada gratka dla łowców promocji i okazji. Przecież każdy lubi oszczędzać! W Carrefour Rzeszów możesz oszczędzić też dużo więcej niż po prostu pieniądze. Możesz oszczędzić też sporo czasu, bo nie musisz tracić go na błąkanie się po różnych sklepach, żeby kupić wszystko, czego aktualnie potrzebujesz.

Sklepy Carrefour Rzeszów wyróżnia ogromny wybór towarów w atrakcyjnych cenach. Te z nich, które zostały uwzględnione w gazetkach promocyjnych są zaskakująco tanie i pozwolą Ci na zatrzymanie większych ilości pieniędzy we własnej kieszeni. Dlaczego miałbyś wydawać więcej, skoro w Carrefour Rzeszów możesz wydać mniej? Pamiętaj też, że w sklepach tej sieci masz bardzo duży wybór towarów z różnych kategorii. W Carrefour Rzeszów znajdziesz artykuły spożywcze, kosmetyki, artykuły gospodarstwa domowego, środki utrzymania czystości, chemię gospodarczą, artykuły motoryzacyjne, artykuły szkolne, artykuły ogrodowe i turystyczne. Znajdziesz tutaj też książki, artykuły papiernicze, odzież, obuwie, zabawki. Mówiąc prościej - w Carrefour Rzeszów znajdziesz wszystko, co tylko może Ci się przydać. Czasami w gazetkach promocyjnych znajdują się też produkty limitowane, które pojawiają się w sklepie na krótko i sezonowo np. baseny dla dzieci, dekoracje świąteczne itd. Produkty te możesz najczęściej znaleźć w gazetkach promocyjnych Carrefour Rzeszów w bardzo atrakcyjnych cenach.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 18 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 18 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 400 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour