Carrefour Poznań gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.07 | lipca

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1133(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Carrefour w Poznaniu

Gazetka promocyjna, która zawiera produkty dostępne w Carrefour w Poznaniu, to pierwsze źródło informacji o nowościach w ofercie, a także o atrakcyjnych upustach, czy konkursach. Zapoznaj się z gazetką promocyjną, by szybko zaznaczyć te artykuły, które codziennie spożywasz, bądź też te, które dopełnią wykonywanie codziennych czynności. Gazetka jest dostępna zarówno w sieci, jak też możesz ją pobrać w formacie pdf. Dzięki niej szybko sporządzisz listę zakupów, znając ostateczną sumę do zapłaty jeszcze zanim przekroczysz próg marketu.

Korzystając z gazetki promocyjnej, którą wydaje Carrefour w Poznaniu, przekonasz się o atrakcyjnych zniżkach na kosmetyki, artykuły szkolne, a także na proszki do prania. Dowiesz się też o promocjach, które dotyczą produktów kupowanych w większych ilościach. Na przykład bardziej opłaci Ci się kupić dwa masła zamiast jednego, a także trzy wafelki Grześki zamiast jednego. Znacznie taniej zapłacisz też m.in. za odzież, jeśli przyłączysz się do nowego programu lojalnościowego.

Carrefour w Poznaniu – co możesz w nim kupić?

W bogatej ofercie Carrefour w Poznaniu znajdziesz produkty, które są sygnowane marką tego marketu. Warto po nie sięgnąć, ponieważ są dietetyczne, jak pizza bez glutenu, a także w najlepszej cenie. Jeśli interesują Cię zdrowe i świeże artykuły spożywcze, w Carrefour w Poznaniu jest ich bardzo wiele. Są to na przykład warzywa bio, sezonowe owoce, pieczywo, ciasta, a także świeże ryby. Kupisz tutaj również wiele rodzajów mięs i wędlin, w tym wysokobiałkowe mięsa drobiowe, na grilla, czy mięsa bio.

Do Carrefour w Poznaniu warto też udać się wtedy, gdy chcesz zaopatrzyć się w elektronikę. W sklepie są liczne produkty RTV, jak laptopy w okazyjnej cenie, czy gry na PS4. Codzienne życie może stać się też prostsze z artykułami AGD – do wyboru jest chociażby nowoczesna kuchenka mikrofalowa, nieduży piekarnik, czy żelazko. W Carrefour w Poznaniu kupisz też meble do swojego domu. Twój salon stanie się bardziej wygodny z eleganckim stolikiem kawowym i z regałem. W dodatku za produkty RTV, AGD, a także za meble możesz spłacać nieduże raty 0%.

Sieci handlowe w Poznaniu