Carrefour Lublin gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Lublinie

O sieci Carrefour w Lublinie

Carrefour - Lublin

Bądź na bieżąco z aktualną ofertą i promocjami w ulubionym sklepie Carrefour w Lublinie dzięki wygodnym i czytelnym gazetkom online, które będziesz mógł przejrzeć kiedy i gdzie chcesz! Jako dynamicznie rozwijająca się sieć, na co dzień oferujemy klientom bardzo szeroki i bogaty asortyment w korzystnych cenach. Na półkach sklepu Carrefour w Lublinie prezentujemy nie tylko urozmaicone produkty spożywcze, ale także bardzo atrakcyjną ofertę Non-Food, składającą się m.in. z narzędzi, elektroniki, ubrań, czy nawet mebli. Regularnie  przygotowujemy dla swoich klientów specjalną gazetkę promocyjną, w której znajdują się najkorzystniejsze okazje, nowości i codzienne produkty tematyczne. Zapraszamy do sklepu Carrefour w Lublinie!   

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 18 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 18 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 400 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour