Carrefour Kraków gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 26.10 | października

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.5 / 973(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Carrefour w Krakowie

Planując zakupy w Carrefour w Krakowie, możesz wydawać mniej. Wystarczy, że przed zrobieniem zakupów przejrzysz gazetkę promocyjną, która jest dostępna zarówno online, jak i w formacie pdf. Warto skusić się na produkty, które są zamieszczone w gazetce, ponieważ są wówczas w przystępnej cenie. Dzięki gazetce lepiej zadbasz o swój portfel, nie musząc przy tym rezygnować z ulubionych artykułów spożywczych. Z gazetką promocyjną bardzo szybko też spiszesz listę potrzebnych produktów, więc zakupy staną się przyjemnością.

Carrefour w Krakowie jest zawsze blisko Ciebie, a do tego zachęca, byś korzystał z oferty marketu regularnie. Kuszą nie tylko niskie ceny, ale również atrakcyjne promocje, rabaty, czy konkursy z pożądanymi nagrodami. Z gazetki promocyjnej dowiesz się, jak podwójnie zyskać, robiąc zakupy w Carrefour w Krakowie. Znajdziesz atrakcyjne rabaty na artykuły szkolne, na proszki do prania, czy na urządzenia do czyszczenia. Przecenione są też produkty AGD i RTV, a do tego kupisz je w wygodnych ratach 0%.

Carrefour w Krakowie – co znajdziesz na półce?

Carrefour w Krakowie to doskonały market dla tych, którzy prowadzą zdrowy styl życia. W ofercie znajdziesz świeże ryby, owoce, warzywa bio, a także produkty dla osób aktywnych. Nie zabraknie też wysokobiałkowego mięsa drobiowego. Na półce z pieczywem czekają na Ciebie zawsze świeże bułki, chleby, a także ciasta dowożone z najlepszej piekarni i cukierni. Możesz również sięgnąć po produkty sygnowane marką Carrefour, które na stałe zagoszczą w Twoim dziennym menu, jak pizza bez glutenu, czy jaja z ekologicznego chowu.

W Carrefour w Krakowie zakupisz produkty dla całej rodziny. Możesz z powodzeniem przygotować wystawnego grilla, gdyż w markecie znajdziesz potrzebne mięso, kiełbasę, jak również olej, oliwę, ketchup, przyprawy, sosy, akcesoria. Carrefour w Krakowie proponuje również szeroki wybór odzieży sportowej dla najmłodszych, a także damskiej i męskiej. Kupisz tutaj też kosmetyki dla całej rodziny do pielęgnacji twarzy, włosów i ciała. Ponadto urządzisz gustownie swój dom, wybierając komfortowe i funkcjonalne meble.

Carrefour najbliższe sklepy

Sieci handlowe w Krakowie