Carrefour Koszalin gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 26.10 | października

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.5 / 973(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Carrefour w Koszalinie

Carrefour w Koszalinie - bogaty asortyment

Jeśli szukasz sklepu, który zaspokoi Twoje potrzeby oraz zaskoczy Cię wysoką jakością i niską ceną oferowanych produktów to dobrze trafiłeś. Carrefour w Koszalinie doskonale wie, jak należy dbać o swoich klientów. Asortyment jest starannie dobierany i podlega restrykcyjnym normom. Dzięki temu możesz być zawsze pewien świeżości nabywanych produktów, zarówno artykułów spożywczych jak i przemysłowych.

W Carrefour w Koszalinie znajdziesz bezpieczne, bogate w składniki odżywcze warzywa i owoce. W asortymencie są również artykuły bio w niezwykle atrakcyjnych cenach, a także produkty z najodleglejszych zakątków świata - sosy, makarony czy napoje. Półki pełne są zarówno produktów stałych jak i sezonowych. Ponadto kupić możesz tutaj kosmetyki do pielęgnacji ciała, twarzy i włosów, artykuły dla niemowląt oraz zabawki czy książki. Oferta pełna jest wysokiej jakości odzieży, sukienek i butów na każdą okazję.

Aktualne promocje Carrefour w Koszalinie w gazetkach promocyjnych

Z myślą o swoich klientach Carrefour w Koszalinie wydaje gazetki, w których zawarte są wszystkie aktualne promocje i rabaty. Gazetki dostępne są w formie papierowej albo online i w formacie pdf, dzięki czemu są atrakcyjne do oglądania nawet na ekranie telefonu. Pozwalają na wcześniejsze zrobienie listy zakupów, przeanalizowanie kosztów i porównanie wszystkich dostępnych produktów w sklepie.

Carrefour w Koszalinie dba o swoich klientów dzieląc promocje tematycznie. Znajdziesz ofertę na wyprawkę szkolną, ofertę na święta Wielkanocne czy Walentynki. Zaplanujesz z nami majowego grilla oraz kupisz dziecku wyprawkę szkolną w sierpniu. Carrefour w Koszalinie to również idealne miejsce na kupno prezentu. Półki pełne są książek, powieści oraz aktualnych czasopism. W ofercie dostępne są bombonierki, kosmetyki znanych marek i wysokiej jakości odzież oraz dodatki. Kupisz tutaj również gry planszowe oraz pluszaki dla swojego dziecka. Wystarczy, że obejrzysz gazetkę i wybierzesz produkt odpowiedni dla siebie.

Sieci handlowe w Koszalinie