Carrefour Kielce gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 26.10 | października

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.5 / 973(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

O sieci Carrefour w Kielcach

Jeśli poszukujesz artykułów spożywczych w dobrej cenie, znajdziesz je w gazetce promocyjnej wydawanej przez Carrefour w Kielcach. W tej broszurce są wymienione wyłącznie te produkty, które kupisz taniej w określonym terminie, dlatego warto być na bieżąco z ofertą marketu w Kielcach. Niedrogie towary to nie tylko artykuły spożywcze, więc może się okazać, że opłaci się zrobić większe zakupy. Wśród wymienionych produktów w gazetce promocyjnej są najczęściej te najbardziej pożądane, niezbędne do pielęgnacji ciała, czy dbania o czystość w domu.

Gazetka promocyjna dotycząca produktów w Carrefour w Kielcach jest dostępna online i w wersji pdf, więc możesz na spokojnie bez wychodzenia z domu sporządzić listę najbardziej potrzebnych produktów. Promocje dotyczą najrozmaitszych artykułów, w tym szkolnych, kuchennych, kosmetyków, czy sprzętu RTV. Dowiesz się, jak bardzo opłaca się korzystać z programu lojalnościowego, a także o nowych artykułach w ofercie, dostępnych w dobrej cenie. Z gazetką promocyjną zakupy w Carrefour w Kielcach stają się przyjemnością – kupujesz dobre produkty i płacisz znacznie mniej, niż w innych sklepach.

Carrefour w Kielcach – co kupisz?

Carrefour w Kielcach dba o klientów o różnorodnym guście i smaku. Możesz kupić smaczne świeże ryby, bądź też wybrać te wędzone lub mrożone. Zdrowe artykuły spożywcze to również szeroki wybór warzyw bio, sezonowych owoców, czy szybkie dania dla aktywnych. W ofercie znajdziesz produkty, które zaserwujesz sobie i najbliższym na śniadanie, jak np. płatki śniadaniowe, mleko bio, jaja z chowu ekologicznego, ser żółty, czy jogurt z 7 zbóż. Jeśli nie możesz się obejść bez mięsa, zainteresuje Cię szeroki wybór mięs na grilla, wysokobiałkowego mięsa drobiowego, a także szereg kiełbas i wędlin od krajowych dostawców.

Carrefour w Kielcach ma w swojej ofercie również produkty sygnowane swoją marką. Są one wysokiej jakości, zdrowe, a także niedrogie, a przede wszystkim smaczne, jak pizza bez glutenu, czy przecier pomidorowy. W tym markecie znajdziesz też rozmaite napoje, wody mineralne, rodzaje piwa, a także lodów bio. Do wyboru są również artykuły do higieny, pieluszki dla dzieci, a także środki czyszczące i piorące. Kupisz też meble, za które zapłacisz od razu albo w ratach 0%.

Sieci handlowe w Kielcach