Carrefour Gliwice gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Gliwicach

O sieci Carrefour w Gliwicach

Carrefour to znana sieć sklepów wielkopowierzchniowych. Mimo że pochodzi z Francji, to jest w Polsce obecna już od wielu lat i cieszy się tutaj sporym uznaniem. Zawdzięcza to swoim gazetkom promocyjnym i szerokiemu wyborowi asortymentu. Coś takiego, po prostu musi zachwycać klientów! I najczęściej rzeczywiście zachwyca ich i wciąż przyciąga nowych konsumentów. Sklepy Carrefour można znaleźć na terenie całego kraju. Są też dostępne w Gliwicach. Można je znaleźć w Centrum Handlowym Forum oraz w Centrum Handlowym Arena. Przy placu Piastów stoi Carrefour Express, który charakteryzuje się mniejszą powierzchnią i ograniczonym asortymentem, dzięki któremu zakupy można wykonywać jeszcze szybciej. To świetna propozycja na niewielkie codzienne zakupy. Dzięki mniejszej powierzchni szybko znajdziesz to, czego potrzebujesz i będziesz mógł znów skupić się na swoich sprawach. Duże zakupy Carrefour Gliwice możesz robić wtedy, kiedy akurat masz wolny czas. Pamiętaj, żeby wziąć ze sobą gazetkę promocyjną Carrefour Gliwice. Dzięki temu nie przegapisz żadnej okazji.

Carrefour Gliwice to szeroki wybór asortymentu. Znajdziesz tutaj wszystko, co może przydać Ci się w codziennym życiu. Oprócz tego, w ofercie sklepu znajdują się też produkty, których nie kupuje się codziennie, ale też są bardzo potrzebne. Jest to odzież, obuwie, zabawki, artykuły szkolne, ogrodowe, motoryzacyjne, przemysłowe i wiele innych. Największy wybór i najbogatszą ofertę w gazetkach promocyjnych Carrefour Gliwice stawia na artykuły spożywcze, które królują na półkach ich sklepów. Chodzi o to, by atrakcyjna cena towarzyszyła wysokiej jakości. W Carrefour Gliwice kupisz produkty znanych marek oraz tych bardziej niszowych. Dzięki temu wyborowi możesz sam zdecydować, czym będziesz się odżywiać. Jeśli jesteś miłośnikiem kuchni to na pewno docenisz duży wybór gamy produktów spożywczych, który pozwoli Ci na kupowanie tego, co najlepiej sprawdzi się w Twoich przepisach. To świetne pole dla kuchennych eksperymentów.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 18 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 18 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 400 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour