Carrefour Gdańsk gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Gdańsku

O sieci Carrefour w Gdańsku

Carrefour w Gdańsku jest jeszcze bliżej Ciebie. Skorzystaj z oferty sklepu, wybierając najtańsze produkty, które znajdziesz zawsze w gazetce promocyjnej. Dzięki przejrzystej ofercie dostępnej zarówno online, jak i w wersji pdf, szybko sporządzisz listę niezbędnych produktów, za które zapłacisz mniej, niż mógłbyś się spodziewać. Z pomocą gazetki promocyjnej dokładnie zaplanujesz budżet na zakupy, mogąc zarazem kupić wszystkie potrzebne artykuły w jednym sklepie Carrefour.

Za pomocą gazetki promocyjnej Carrefour w Gdańsku błyskawicznie porównasz ceny. Znajdziesz w niej wiele produktów w promocji, bądź też tych, które kupisz na raty 0%, jak wysokiej klasy sprzęt RTV, AGD, czy nowoczesne meble do Twojego domu. Z gazetki promocyjnej dowiesz się też o specjalnych konkursach i rabatach, w tym na artykuły szkolne dla dzieci i młodzieży, czy na niezawodny zestaw noży kuchennych. Przekonaj się o tym, jak wiele możesz zyskać, kiedy robisz zakupy w Carrefour w Gdańsku, korzystając z gazetki promocyjnej.

Carrefour – po jakie produkty sięgniesz?

Carrefour w Gdańsku jest wyposażony w różnorodne produkty spożywcze, w tym w te, po które sięgniesz, jeśli dbasz o zdrowy i aktywny styl życia. Trendy lunch, danie z kaszą knorr, czy kaszetka bounduelle to idealne propozycje dla osób będących w ciągłym biegu. Możesz też zdecydować się na wysokobiałkowe mięso drobiowe, jogurty z 7 zbóż, płatki owsiane orkiszowe pełnoziarniste, czy prozdrowotne mleko, mięso i warzywa bio. Carrefour w Gdańsku to pewność, że kupujesz świeże produkty – pieczywo i ciasta są dowożone codziennie z najlepszych piekarni i cukierni.

Poza artykułami spożywczymi w Carrefour w Gdańsku znajdziesz na półkach także bogaty wybór kosmetyków dla kobiet i mężczyzn. W ofercie nie brakuje też proszków i płynów do prania, czy środków czyszczących, dzięki którym Twój dom będzie zawsze czysty i pachnący. Jeśli lubisz nosić się wygodnie, na sportowo, z pewnością w bogatej ofercie ubrań znajdziesz coś dla siebie i dla swoich najbliższych. Wolny czas umili Ci czytanie interesujących książek, które także znajdziesz w ofercie Carrefour.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 12 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: mleko, makaron, filet z indyka, filety śledziowe, flaki wołowe. Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 12 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 1081 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour