Carrefour Bydgoszcz gazetka promocyjna • najnowsze ulotki i aktualne oferty promocyjne w Carrefourze od 5.12 | grudnia

Carrefour gazetka promocyjna

Ocena sieci

3.6 / 1290(głosów)

Lokalizacja

Podziel się

Sieci handlowe w Bydgoszczy

O sieci Carrefour w Bydgoszczy

Carrefour to sieć sklepów, które znajdują się na terenie całego kraju. Oczywiście są też w Bydgoszczy. W tym mieście możemy korzystać z usług dwóch sklepów wielkopowierzchniowych Carrefour - w Galerii Pomorskim oraz w Centrum Handlowym Glinki. Oprócz tego, w mieście są też dwa sklepy Carrefour Market, które mają mniejszą powierzchnię i odrobinę mniejszy asortyment niż sklepy wymienione jako pierwsze. Wynika to z faktu, że zostały one stworzone z myślą o codziennych zakupach lokalnych mieszkańców. Warto też zaznaczyć, że nie wszystkie promocje w obu tych typach sklepów pokrywają się ze sobą. Jednak wiele gazetek promocyjnych obowiązuje w obu typach sklepów w całym kraju.

Pewność dobrych zakupów
Zakupy w sklepach Carrefour w Bydgoszczy to ogromny wybór produktów i różnorodność asortymentu. Gazetki promocyjne nie są w stanie oddać rzeczywistego poziomu cen i promocji jakie mają miejsce w marketach tej marki. Co ważne klienci Carrefour w Bydgoszczy mogą mają do dyspozycji szeroką gamę produktów - spożywczych (również tych ekologicznych), kosmetyków, środków chemicznych, artykułów gospodarstwa domowego, książek, zabawek, artykułów dziecięcych i przemysłowych, a nawet odzieży i butów. Dzięki temu klienci mogą w sklepach Carrefour w Bydgoszczy kupić absolutnie wszystko, czego potrzebują. To niezwykle ważne, bo pozwala na dokonanie komfortowych zakupów bez konieczności chodzenia po wielu sklepach, by zdobyć wszystkie produkty z listy zakupów.

Bezpieczeństwo zakupów w Carrefour Bydgoszcz
Pojemny parking jest dodatkowym atutem, który umożliwia bezpieczne i wygodne zakupy o każdej porze. Wystarczy tylko otworzyć się na nowe promocje i bogatą ofertę Carrefour w Bydgoszczy. Polowanie na atrakcyjne promocje dostarczy Ci dreszczyku emocji, a satysfakcja z zakupów będzie najlepszą nagrodą, o jakiej mógłbyś zamarzyć. Wystarczy tylko śmiało ruszyć do sklepu Carrefour w Bydgoszczy i wyruszyć na podbój półek z gazetką promocyjną w dłoni. Dzięki temu nie przegapisz żadnej ciekawej oferty.

FAQ - najczęściej zadawane pytania o Carrefour

Jakie promocje w Carrefour w najbliższym tygodniu?

Carrefour, jako sklep z kategorii Hipermarkety regularnie przygotowuje wiele promocji dla swoich klientów, a obecnie posiada 18 oferty. W aktualnej gazetce promocyjnej możesz znaleźć atrakcyjne oferty na produkty takie jak: Jeśli chcesz poznać wszystkie aktualne promocje, zapraszamy do sprawdzenia najnowszej gazetki TUTAJ .

Gdzie znajdę najnowsze promocje i rabaty w Carrefour?

Jeśli szukasz najlepszych okazji w sklepie Carrefour, nie musisz dłużej szukać - na GazetkaPromocyjna.com.pl znajdziesz wszystko czego potrzebujesz. Obecnie dostępne są 18 gazetki promocyjne, a najnowsza ważna jest od 05 grudnia. W gazetkach czeka na Ciebie 400 produktów w atrakcyjnych cenach. Niezależnie czy przeglądasz je online na stronie lub za pomocą aplikacji, znajdziesz wygodny sposób na oszczędność.

Ile sklepów ma sieć marketów Carrefour?

Obecnie w naszej bazie jest 439 sklepów w 215 miejscowościach. Jednak sieć Carrefour rozwija się dynamicznie i ilość sklepów może być już większa. Wszystkie lokalizacje sklepów w Twojej okolicy wygodnie możesz sprawdzić na specjalnej mapie, oczywiście jeżeli pozwalasz nam na lokalizację. Mapa sklepów Carrefour